niedziela, 28 listopada 2010

CIASTO W MIASTO

"Kolektyw vegeON! zaprasza na poznańską edycję imprezy "Ciasto w miasto!"  Dzięki uprzejmości Ekowiarni będziecie mogli przekonać się , jak smaczne mogą być wypieki w 100% roślinne. Większość mięsa, jaj i mleka pochodzi z chowu przemysłowego. Najlepszą drogą sprzeciwu, jest wyeliminowanie takich składników ze swojego życia. To, że można zjeść smaczny wegański obiad – tego można się łatwo domyślić. Ale upiec puszyste ciasto bez jaj , a w dodatku uwieńczone górą kremu i to bez mleka? Skoro twierdzicie, że to niemożliwe, to przyjdźcie i przekonajcie się sami. Zobaczycie... spróbujecie , że weganizm nie jest wcale taki trudny.

Będziemy służyć poradami wszelkiej maści. Serniki, ciasteczka, babeczki. Weganie i weganki upieką wszystko! Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na prowadzenie kampanii Fundacji Viva!"

2 komentarze:

  1. dziekuje za promowanie imprezy! a jeśli jesteś z Poznania, to zapraszamy do wzięcia czynnego udziału :)

    pozdrawiam ciepło w ten mroźny wieczór!

    OdpowiedzUsuń
  2. Oj, nie mam wielkiego pojęcia o wegańskich wypiekach niestety (tyle tylko może, że dostaję wypieków na myśl o pysznościach). Wychodzą mi raczej gnioty w tej branży i przyjdę chętnie podpatrzeć i podpytać. Może następnym razem,

    hawk.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...